KORKULER KASABASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KORKULER KASABASI

KÖRKÜLER KASABASI, KÖRKÜLER BELEDİYESİ, KÖRKÜLER BELDESİ CUMHURİYET HALK PARTİSİ CHP ATATÜRKÇÜ VE KEMALİSTLER,ALEVİLİK,SOSYALİST FORUM

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Genel Başkan Kemal Kılıçdarooğlu'nun miting konuşmaları yazılı basında...

YazarMesaj
candost32

candost32

Genel Başkan Kemal Kılıçdarooğlu'nun miting konuşmaları yazılı basında...  Empty
MesajKonu: Genel Başkan Kemal Kılıçdarooğlu'nun miting konuşmaları yazılı basında...    Genel Başkan Kemal Kılıçdarooğlu'nun miting konuşmaları yazılı basında...  EmptyPaz Ağus. 15, 2010 8:36 pm

HÜRRİYET: 'Hayır'lı Pankartlar
VATAN: 'Bunlar Kenan Paşa'nın yetiştirip, büyüttükleri'

Kılıçdaroğlu, "Bunlar 12 Eylül'de bedel ödemediler. Hiç birisi işkenceden geçmedi. Deniz Gezmiş'e, Erdal Eren'e sahip çıkmadı. Bunlar Kenan Paşa'nın yetiştirmeleri" dedi

AKŞAM, GÜNEŞ: CHP lideri Kılıçdaroğlu: Aynaya baktım işçi Kemal'i gördüm

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Düzce Akçakoca ve Zonguldak'ta halka seslendi. Başbakan Erdoğan'a gönderme yapan Kılıçdaroğlu, "Ben aynaya baktım işçi Kemal'i gördüm. Ya Sayın Başbakan ne görecek? Kalpazanları görecek" diye konuştu

HABERTÜRK, BİRGÜN, YENİÇAĞ, RADİKAL: BAŞBAKAN ERDOĞAN'A, 'YİGİTSEN AKLAN GEL, ALNINDAN ÖPEYİM' DİYEN KILIÇDAROGLU: 'Sana kalpazan diyen, savcılar'

Kılıçdaroğlu, Başbakan'ın "Sen bana nasıl kalpazan diyorsun" dediğini hatırlatarak, "Recep bey, ben sana kalpazan demiyorum. Sana kalpazan diyen ülkenin savcıları" dedi

SÖZCÜ: Bu paket memurun özlük haklarını elinden alıyor

POSTA: CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Başbakan Erdoğan'a sert sözler:

Aynaya baktığında kalpazan göreceksin

CUMHURİYET, MİLLİYET, SÖZCÜ, VATAN: Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a 'villanı kimden kaça kiraladın?' sorularını yöneltti:

'Aç villanı da görelim'

Genel Başkan Kemal Kılıçdarooğlu'nun miting konuşmaları yazılı basında...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GENEL BAŞKAN KEMAL KILIÇDAROĞLU FOX TV ANA HABER BÜLTENİNDE, “BUGÜNE KADAR 41 İL’E GİTTİK. GÖRDÜĞÜMÜZ TABLO ÇOK GÜZEL. BU AKP’Yİ ÜRKÜTÜYOR” DEDİ
» GENEL BAŞKANIMIZ KEMAL KILIÇTAROĞLU
» GENEL BAŞKANIMIZ GANDİ KEMAL
» CHP GENEL SAYMANI FAİK ÖZTRAK CNBC-E’DE, “12 EYLÜL’DE OYLANACAK ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİNDE BİRBİRİYLE İLGİSİZ 26 MADDE VAR. HEPSİNİ HAP GİBİ YUTACAKSINIZ DENİLİYOR. BİZ DE DİYORUZ Kİ; HAYIR, BU HAP ZARARLI.”