KORKULER KASABASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KORKULER KASABASI

KÖRKÜLER KASABASI, KÖRKÜLER BELEDİYESİ, KÖRKÜLER BELDESİ CUMHURİYET HALK PARTİSİ CHP ATATÜRKÇÜ VE KEMALİSTLER,ALEVİLİK,SOSYALİST FORUM

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GENEL BAŞKAN KEMAL KILIÇDAROĞLU FOX TV ANA HABER BÜLTENİNDE, “BUGÜNE KADAR 41 İL’E GİTTİK. GÖRDÜĞÜMÜZ TABLO ÇOK GÜZEL. BU AKP’Yİ ÜRKÜTÜYOR” DEDİ

YazarMesaj
candost32

candost32

GENEL BAŞKAN KEMAL KILIÇDAROĞLU FOX TV ANA HABER BÜLTENİNDE, “BUGÜNE KADAR 41 İL’E GİTTİK. GÖRDÜĞÜMÜZ TABLO ÇOK GÜZEL. BU AKP’Yİ ÜRKÜTÜYOR” DEDİ  Empty
MesajKonu: GENEL BAŞKAN KEMAL KILIÇDAROĞLU FOX TV ANA HABER BÜLTENİNDE, “BUGÜNE KADAR 41 İL’E GİTTİK. GÖRDÜĞÜMÜZ TABLO ÇOK GÜZEL. BU AKP’Yİ ÜRKÜTÜYOR” DEDİ    GENEL BAŞKAN KEMAL KILIÇDAROĞLU FOX TV ANA HABER BÜLTENİNDE, “BUGÜNE KADAR 41 İL’E GİTTİK. GÖRDÜĞÜMÜZ TABLO ÇOK GÜZEL. BU AKP’Yİ ÜRKÜTÜYOR” DEDİ  EmptyPaz Ağus. 15, 2010 8:42 pm

-“Benim söylediğim şu; Siyasete yoksul olarak girip, siyasette zenginleşenlerin maskesini indireceğim. Bunlar halka hizmet değil, ceplerine çalışırlar dedim. Bunu ispatlamaya hazırım. Bu konuda hiçbir tereddüdüm yok. Bunu söylerken de figür olarak Sayın Başbakanın Kısıklı’daki villalarını gösterdim. Kimlere ait o villalar Şimdi kiralık diyorlar. Kiralıksa çok daha güzel, kaç lira kira ödüyor Sayın Başbakan?”

-“Sakın ola ki bu, havuzlu villa sahibi olanların tamamına kızıyor diye anlaşılmasın. Hayır asla öyle bir şey değil. Ben o havuzlu villanın kaynağını soruyorum. x işadamı, vergi rekortmeni istediği yerde oturur, başımızın üstünde yeri var, alın teriyle kazanılmış paradır hiçbir şey soramazsınız. Ama eğer birileri siyasete girdikten sonra olağanüstü zengin olmuşsa herhalde onun hesabını da birisinin de sorması lazım. Ben onu yapıyorum”

-“Yargıyı siyasallaştırırsanız bunu bedelini toplum ağır öder. Siyasallaştıran kişi belki kısa bir süre için bundan bir avantaj sağlayabilir. İstediği hakimi, istediği savcıyı istediği yere tayin edebilir. Ya sonra ne olacak?”

-“Türban sorununu kesinlikle çözeceğiz. Bunu ancak Cumhuriyet Halk Partisi çözer. Bu kadar kararlıyım ve göreceksiniz çözeceğiz biz bunu. Başbakan da nasıl çözüldüğünü görecek.”

GENEL BAŞKAN KEMAL KILIÇDAROĞLU FOX TV ANA HABER BÜLTENİNDE, “BUGÜNE KADAR 41 İL’E GİTTİK. GÖRDÜĞÜMÜZ TABLO ÇOK GÜZEL. BU AKP’Yİ ÜRKÜTÜYOR” DEDİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Genel Başkan Kemal Kılıçdarooğlu'nun miting konuşmaları yazılı basında...
» GENEL BAŞKANIMIZ KEMAL KILIÇTAROĞLU
» GENEL BAŞKANIMIZ GANDİ KEMAL
» KILIÇDAROĞLU RÜZGARI HAFTA BAŞI HACIBEKTAŞ’TA,HAFTA SONU İSTANBUL’DA ESECEK, BÖYLECE; 22 AĞUSTOS AKŞAMINA KADAR “HAYIRSIZA HAYIR” RÜZGARI 57 İL VE 146 İLÇEYE ULAŞMIŞ OLACAK...
» MALATYA KATLİAMI 3 VE TABLO